Opodo

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 4.56.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Opodo Ltd.
Seyahat uygulaması arasında yer alan Opodo mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.

Opodo seyahat uygulamasını ücretsiz olarak Android cep telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama ile dünyanın her yerinden destinasyonlara inanılmaz seyahat fırsatları bulacaksınız. Yüzlerce havayolunu ve binlerce rota kombinasyonunu karşılaştıran, yıldırım hızında bir arama motorunu kullanabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uçuş bulabileceksiniz. Otel ve kiralık araçlarda inanılmaz fırsatlara uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz. 

Uygun fiyatlarda uçak biletleri bulmak için sizde Opodo seyahat uygulamasını kullanın. Ülke ülke gezmek için paralarınızı harcamanız gerek yok. En uygun seyahat planlamasını Opodo ile hazırlayacaksınız. Doğrudan cihazınıza gönderilen kapı girişleri, uçuş gecikmeleri ve bagaj kemer numaraları gibi giriş yapın ve durum güncellemelerini alın.

Uygulama içerisinde yer alan gezilerim bölümünde, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki tüm seyahatlerinizin ayrıntılarını kontrol edebilirsiniz. Yolculuklarımda, nerede olursanız olun, hatta bağlantınız olmasa bile güzergahlarınızı, bagaj hakkınızı ve referans numaralarınızı istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Seyahate çıkmaya hazır olun, Opodo ile eğlenceli anlar yaşamaya hazır olun. 

Opodo indir
DİĞER SÜRÜMLER